O Nas

Mgr Mateusz Majkut

INSTYTUT ZDROWIA I URODY

Ukończyłem studia wyższe z zakresu fizjoterapii, odnowy biologicznej, turystyki uzdrowiskowej i SPA oraz kosmetologii. Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe, rozpoczynając swoją praktykę w 2011 r.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach i kursach.

Praca jest dla mnie ogromną pasją, dlatego każdy dzień przynosi mi satysfakcję. Celem mojej pracy jest niesienie pomocy pacjentom. Zawsze staram się podchodzić do problemów pacjentów indywidualnie oraz patrzeć na organizm człowieka całościowo co czyni moją pracę skuteczniejszą.

W swojej pracy stosuję metody terapeutyczne...

Kinesiology Taping
Masaż tkanek głębokich
Rozluźnianie pozycyjne
Techniki Energizacji Mięśni
Techniki aktywnego rozluźniania
Rozluźnianie mięśniowo- powięziowe
Technika uwalniania punktów spustowych
Terapia manualna w koncepcji osteopatycznej
Poizometryczna relaksacja mięśni
Anatomy Trains- łańcuchy mięśniowo- powięziowe
Cranio- sacral therapy – terapia czaszkowo – krzyżowa
Mobilizacje i manipulacje stawowe
Techniki terapii wiscelarnej
Klawiterapia i suche igłowanie
Pinopresura
Kinezyterapia – gimnastyka usprawniająca
Masaż leczniczy, klasyczny oraz relaksacyjny
Zabiegi fizykoterapeutyczne (Elektroterapia, Laseroterapia,
Ultradźwięki, Magnetoterapia, Światłoterapia, Krioterapia)

Dzięki tym działaniom wszystkie układy organizmu oraz organy wewnętrzne pracują sprawniej, a dzięki temu czujemy się młodziej i zdrowiej.

Przez zastosowanie różnego rodzaju technik masażu, światła, zapachów, aktywnych składników zawartych w olejkach i kosmetykach wywołuje się pożądane efekty (rozluźnienie, odprężenie, pobudzenie, regeneracja, rozbicie cellulitu, odchudzenie, modelowanie sylwetki, zwiększenie wytrzymałości, pobudzenie
do większych wysiłków fizycznych).

Poddanie się zabiegom kosmetycznym twarzy i ciała pomoże w uzyskaniu lepszego wyglądu. Zabiegi wygładzają i nawilżają skórę, nadając jej świetlistości. Stymulują i ułatwia wymianę komórkową, opóźniając w ten sposób efekt starzenia się skóry. Użycie profesjonalnych kosmetyków pomoże nam uzyskać jak najwidoczniejsze efekty. Każda z nas chce wyglądać pięknie. Nie zapominajmy także o dłoniach i stopach. Zadbane dłonie i stopy kobiety to jej najlepsza wizytówka.

 

Zajmujemy się rehabilitacją, fizjoterapią, odnową biologiczną. Staramy się aby jakość naszych usług utrzymać na najwyższym poziomie. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy właśnie na jakość. Chcemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.